متاسفانه بروز زخمهای مزمن و یا عمیق فرد را دچار مشکلات عدیده می نماید که حتی امکان دارد منجر به قطع عضو در بعضی موارد شود. خوشبختانه با پیشرفت های چشمگیر پزشکی و گرد آوری این روشها به صورت کاملا علمی و عملیاتی در این مرکز، شاهد کاهش چشمگیر درد و رنج و عوارض ناشی از این گونه زخمها در افراد هستیم، این مجموعه به عنوان یکی از کلینیکهای پیشرو در زمینه درمان زخم در جنوب کشور شناخته می شوند. خدماتی که در این مرکز ارائه می شود شامل پانسمان های نوین،ازن تراپی،لیزر‍،سلول درمانی، ماگوت تراپی، وکیوم تراپی میباشد.

کلینیک زخم

ویژگی منحصر به فرد پانسمان های نوین که با گرم و مرطوب نگه داشتن بستر زخم و همچنین کنترل ترشحات و ایجاد امکان تبادل اکسیژن تحولی بزرگ در woundcareدرمان زخم های مزمن ایجاد کرده است.در این مرکز با استفاده از این شیوه و همزمان با بکارگیری دیگر شیوه های مکمل نتایج بسیار امیدوارکننده در درمان زخم های دیابتی و دیگر موارد بدست آمده است.
استفاده از لیزر کم توان (لیزر سرد) در سالهای اخیر در درمان و بهبودی زخم ها به صورت گسترده به کار گرفته شده است.لیزر کم توان با ایجاد جنبش و تحریکlow_level_laser سلولی و افزایش گردش خون ،روند ترمیم زخم را به صورت فزاینده ای تسهیل می نماید.
لارومگس به مانند جراحان حاذق و توانمند بدون آسیب به بافت زنده به خوبی قادر است بافت های مرده و نکروز شده زخم را پاکسازی کنند.لارو درمانی هم اکنون در دنیا به عنوان یک روش استاندارد و مورد تایید FDA از مقبولیت بسیار بالایی برخوردار است.
علم جوان سلول درمانی با بهره گیری از توان بسیار بالای پلاکت ها ی خود فرد،امروزه دارای کاربردهای بسیار وسیعی در علم پزشکی می باشد.سلول درمانی در StemCellدرمان زخم های که روند ترمیم متوقف شده دارند،از کاربرد بسیار بالایی برخوردار است.
درمان زخم با فشار منفی و کنترل شده ،با کم کردن مایعات مزاحم زخم و کاهش تورم و افزایش خون رسانی،درمان موثری برای زخم می باشد.
با قدرت اعجاب آور خود در از بین بردن میکروب،قارچ و ویروس جایگاه ویژه ای در درمان زخم های مزمن دارد.ازن(اکسیژن فعال) با غلظت کنترل شده بدون هیچ عارضه ای عفونت زخم را کنترل می کند و همچنین قادر است با افزایش اکسیژن رسانی به بافت ،روند ترمیم را تسهیل و تسریع نماید.تجهیزات پیشرفته تولید ozoneاکسیژن فعال و رعایت اصول و استانداردهای لازم، با نظارت پزشکان حرفه ای و کادر پزشکی آموزش دیده، نتایج درخشان و مثال زدنی در درمان زخمهای مزمن و دیابتی در این مرکز داشته است.
TOP