با پیشرفت متدهای کاشت موی طبیعی،امروزه یکی از مشکلات شایع یعنی طاسی موی سر،امکان اصلاح پیدا کرده است، این عمل علی رغم اینکه در ظاهر ساده وبه صورت سرپایی انجام می گیرد، ولی عملی بسیار ظریف ، حساس و پیچیده می باشد که تنها در کلینیک های مجاز با در نظر گرفتن شرایط خاص و استانداردهای لازم قابل انجام است. خوشبختانه پشتوانه بیش ازده سال تجربه و تخصص دکتر وفا جو،متخصص جراحی و تیم کاشت موی کلینیک ما، همچنین صدها مورد کاشت مو با نتایج درخشان اطمینان بخش مراجعه کنندگان گرامی است.کاشت مو به دو شیوه اصلی FITوFUT انجام می پذیرد.

کاشت مو

FIT(Follicular Isolated Technique) در این شیوه گرفتهای مو بصورت جداگانه از بانک موی فرد متقاضی (معمولا از پشت سر) توسط ابزار مخصوص برداشته می شود،در محیط استاندارد کشت نگهداری شده، و سپس در ناحیه مورد نظر که معمولا جلو و مرکز سر می باشد، بوسیله ابزارهایFIT بسیار ظریف و به شیوه میکرو FIT كاشت انجام مي گیرد . عدم بجاماندن اسکار و جای زخم در پشت سر،بهبود سریع نواحی برداشت و نتایج قابل قبول از مزایای این شیوه می باشد. فرد متقاضی با رعایت توصیه های کلینیک و پس از مدت کوتاهی دارای موهای طبیعی و دلخواه خود می شود .
در این شیوه نواری از بانک موی فرد در پشت سر پس از بی حسی موضعی برداشت می شود،توسط تکنسینها در زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکولی تقسیم شده و توسط ابزارهای ظریف کاشت در ناحیه های مورد نظر کاشته می شود. یکی اFUTز مزیت های این شیوه سرعت بیشتر کاشت می باشد.
این شیوه را برای افرادی که بانک موی آنها بسختی پاسخگوی کاشت در ناحیه طاسیشان است بکار می بریم؛ در واقع این متد ترکیب دو شیوه اصلی کاشت کهmix توضیح داده شد می باشد. برای اینکه بدانید آیا این شیوه مناسبی برای شماست یا خیر بایستی تحت مشاوره پزشکان ما قرار بگیرید.
در این شیوه به علت ضعیف بودن بانک موی پشت سر فرد متقاضی، از موی قسمتهای دیگر بدن شخص مثل موهای سینه در صورت موجود بودن، استفاده می BHTشود . روش کاشت نیز مانند روش میکرو FIT و با همان ظرافت می باشد.
با برداشت مو از قسمتهایی از پشت سر و عمل ظریف پیوند مو در ناحیه صورت ، کاشت ریش و سبیل در این مرکز انجام می گیرد . خواست و سلیقه شخصBeard متقاضی، و رعایت اصول و استانداردهای این کار،نتایج مطلوبی را جهت کاشت ریش و سبیل به ارمغان خواهد آورد. خوشبختانه این عمل ظریف با نهایت دقت و ظرافت در کلینیک ما، با استفاده از بی حسی موضعی و در سریعترین زمان ممکن امکانپذیر است .
eyebrowاصول کار شبیه به کاشت موی سر به شیوه FIT است که البته ابزار ظریفتر و دقت بسیار در این شیوه اعمال می شود . بایستی توجه داشت که موهایی که در کاشت ابرو به کار می رود، همانند موهای قسمت سر دارای رشد بوده و بایستی به صورت منظم اصلاح شوند. مواردی مثل کم پشتی ابرو، ریزش ابرو و یا صدمات ناشی از جراحات و تصادفات دلیل اصلی کاشت ابرو می باشد. با مراجعه به کلینیک و مشاوره تخصصی توسط پزشک متخصص از امکان و یا عدم امکان کاشت ابرو برای خود مطلع می شوید.
PRPدر این شیوه ابتدا خون فرد مراجعه کننده در دستگاه سانتریفیوژ به اجزای تشکیل دهنده خود و از جمله پلاکت ها تبدیل می شود؛ پلاکتهای غنی شده جدا شده و در نواحی که خواهان رشد و تقویت مو هستند تزریق می گردد. پلاکت ها حاوی فاکتورهای رشد بوده و بدین شکل عمل تقویت و رشد موها انجام می گیرد. در کلینیک ما از بهترین کیت های PRP استفاده می شود، همچنین نتایج مناسب نشان دهنده مهارت و تجربه پزشکان ما می باشد.
TOP