پوست انسان همانند یک موجود زنده و حساس، نیازمند مراقبتهای تخصصی است. داشتن پوستی زیبا نشانه سلامت و نشاط است . اطمینان داشته باشید مراقبت صحیح از پوست، نتایج شگفت آور و زیبایی را در زندگی نصیب شما می نماید . ما در کلینیک دکتر وفاجو ، مجموعه ای از مدرنترین متدهای علمی را گرد آوری نموده ایم و با ارائه برنامه های تخصصی شما را تا رسیدن به آنچه مطلوبتان است ، همراهی می نمائیم . مجموعه ی تجربه و تخصص پزشکان ما، تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت ، تضمین کننده این نتیجه مطلوب است . کافی است به کلینیک ما مراجعه کرده و پزشکان ما با استفاده از دستگاههای پیشرفته آنالیز کننده پوست، وضعیت پوست تان را بررسی کرده و شما را راهنمایی نمایند.

مراقبتهای پوستی

این روش مناسب کسانی است که می خواهند از شر سلولهای مرده پوست راحت شوند و پوستی شاداب وشفاف داشته باشند.در این روش کریستال های پودر اکسیدmicrodermabrasion آلمینیوم روی پوست پاشیده و با مکش آنها لایه نازکی از پوست برداشته می شود . این روش در کلینیک ما زیر نظر پزشکان مجموعه انجام می پذیرد و از بهترین و بروزترین دستگاه ها و تکنسین های مجرب برای رسیدن شما به آنچه مطلوبتان است، استفاده می شود .
هر پوست سالمی نیاز به مراقبت دارد تا بتواند شادابی خود را حفظ کند، پاکسازی راهی برای سلامتی پوست است تا آلودگی های محیطی و ترشحات چربی و عرق را از پوست بزداید. پاکسازی آکنه: پاکسازی با تنظیم ترشحات چربی پوست،تخلیه جوشهای سر سیاه و پیشگیری از جوشهای عفونی و التهابی و کاهش التهاب، تعادل پوست چرب را مجددا بر قرار کرده و ظاهری طبیعی به آن می بخشد. پاکسازی ضد چروک: پیری پوست از 25 سالگی در لایه های زیرین آغاز می شود و از 30 سالگی به صورت چین و چروک نمود پیدا می کند. پاکسازی ضد چروک با پاک کردن پوست از سموم، تقویت و آبرسانی و ویتامینه کردن پوست، به همراه تحریک کلاژن سازی، عضلات را تقویت کرده و کمک و پیشگیری کننده در جهت رفع چین و چروک استcleansing. پاکسازی روشن کننده: اسیدهاو آنزیمها در روشهای پاکسازی جایگاه ویژه ای دارند و با توجه به نوع پوست، بکار بردن آنها روشن و درخشان تر کردن پوست و کاهش لک ها را به دنبال دارد. پاکسازی ویتامین ث: ویتامین ث یکی از پایه های کلاژن سازی است و پاکسازی پوست و متعاقب آن استفاده از ماسک ویتامین میتواند قوام،محکمی و روشنی پوست را به شما برگرداند. پاکسازی آبرسان: کم آبی پوست یکی از رایج ترین مشکلات پوست است که در هر نوع پوستی (خشک ، چرب ، مختلط) بروز می کند. هیدروتراپی با دستگاه گالوانیک و ماسکهای مخصوص کمک شایانی در جهت شادابی و قوام پوست دارد.   توجه: برای آگاهی یافتن از اینکه کدامیک از متدهای پاکسازی ما برای شما مناسب است،کافیست به کلینیک مراجعه کرده و با مشاوره پزشکان ما از این امکان استفاده نمایید. همچنین پزشکان در این مرکز از پیشرفته ترین دستگاه های آنالیز کننده پوست برای تشخیص و مشاوره استفاده می نمایند.

با پیلینگ به عنوان یک روش ساده جوانسازی پوست آشنا هستید ولی محلول پیلینگ قوی مانند تری کلرواستیک را می توان برای رفع اسکار و آکنه بکار برد.این ماده طی چندین جلسه روی فرورفتگی مالیده و به مرور زمان باعث از بین رفتن عمق ضایعه و هم سطحی تمام پوست می شود.Chemical-Peel-image

در این روش داروهایی خاص در پوست تزریق می شود. مزولیفت جهت سفت شدن و افزایش قوام پوست، مزولایت برای روشن کردن و از بین بردن لک،مزو mesoterapyسلولیت برای رفع سلولیت و چاقیهای موضعی بکار می رود. آبرسانی و ویتامینه کردن پوست نیز با این تکنیک انجام می شود.

برطرف کردن جای آکنه و اسکار با متدهای علمی و بروز قابل انجام است . استفاده از لیزر فراکشنال، تزریق چربی و ژل نیز جهت درمان و بهبود اسکار و جای جوش ها قابل انجام است. با توجه به پیشرفت متدهای زیبایی پزشکی درمان و رفع این عوارض امکانپذیر شده است.Cleansing1

با استفاده از جدیدترین روش ها و بکارگیری دستگاه ها و داروهای مناسب ، پوست خشک و آسیب دیده شما تقویت شده و پوست ، ظاهری بشاش و تازه پیدا می hydrodermکند.
دوران شیرین بارداری با تغییرات هورمونی و متابولیک زیادی همراه می باشد که تغییرات بسیاری در خانمها بوجود می آورد. یکی از تغییراتی که عمدتا افکار خانمها را در گیر خود می کند تغییرات پوستی شامل لک های دوران بارداری (ملاسما)، تیرگی پوست ، ترک های پوستی (استریا)، خارش، جوش و ... می باشد. Pregnancy-vafajooخانمهای باردار میدانند که استفاده از داروها و همچنین محصولات مراقبت پوستی در دوران بارداری بایدها و نبایدهایی دارد. این مرکز مفتخر است که با امکانات لازم و کادری مجرب به یاری خانمها آمده تا دوران بارداری را با کمترین استرس برای مراقبتهای پوست پشت سر گذاشته و دورانی خاطره انگیز و به یاد ماندنی همراه با زیبایی و لطافت را تجربه کنند
TOP